Zimní zahradyZimní zahrady

Specifikace

Zimní zahrada

Zimní zahrady: bydlení v přírodě

Světlo, vzduch a kontakt s přírodou, to jsou základní životní potřeby. Zajišťují náš dobrý zdravotní stav. Díky zimní zahradě můžete tyto potřeby uspokojovat po celý rok. Vytváří příjemnou a útulnou atmosféru a přivádí do obytného prostoru více světla.

V klidu můžete prožívat specifickou krásu každého ročního období, a to bez nepříjemností, jakými jsou zima a mokro. Vychutnejte si jaro a podzim i bez chladu a deště a užijte si nádhernou zimní idylku, aniž byste mrzli.

Zimní zahrady se skládají z různých, vůči sobě perfektně sladěných komponentů. Díky této škále můžete zimní zahradu individuálně přizpůsobit stylu Vašeho domu. Tepelná a vlhkostní zátěž zimní zahrady vyžaduje konstrukční komponenty z velmi jakostních materiálů. Díky tepelně izolovaným profilům a skleněným výplním nejvyšší jakosti splňují zimní zahrady, požadavky vyhlášky o úspoře energií EnEV).

Optimální klima i v letním období

Navzdory běžně rozšířeného mínění nepotřebují moderní zimní zahrady žádné dodatečné zdroje vytápění. Ba naopak: dopadající sluneční záření je převáděno na teplo, je např. ohřívána podlahová dlažba. Toto teplo zase nemůže unikat ven přes skleněný plášť. Díky tomu vzniká skleníkový efekt, který výrazně snižuje potřebu externího přívodu tepla prostřednictvím konvenčních topných systémů.

Aby v letním období nedocházelo k přehřívání zimní zahrady, nabízí celou řadu možností jejího zastínění: Roletové a žaluziové systémy, posuvné okenice a markýzy, které jsou perfektně sladěny s moduly zimní zahrady. S automatickým odvětrávacím systémem lze zajistit příjemnou vnitřní teplotu i za vysokých venkovních teplot. Pro klimatizaci máte navíc k dispozici velký výběr tvarově vytříbených střešních oken.

Dobře zabezpečeno

Abyste se v zimní zahradě cítili stejně bezpečně, jako ve zbytku svého domu, zaměřila společnost REHAU zvláštní pozornost na vývoj produktů z této oblasti. Díky speciálním profilům odolným proti vloupání s otevíracími prvky pro zimní zahrady, adekvátnímu kování a použití bezpečnostního skla je Vaše zimní zahrada efektivně chráněna před vandalismem a vloupáním.

Zvýšení komfortu, zvětšení obytného prostoru

Jak vidíte, existuje spousta důvodů pro zimní zahradu značky REHAU. Na jedné straně získáte zelenou oddechovou oázu, na druhé straně investujete do zvýšení hodnoty Vaší nemovitosti.

A to nejlepší: pro zimní zahradu REHAU se najde vždy nějaké místo, například na trávníku před obývacím pokojem, na zastřešené terase nebo v novostavbě k tomuto účelu zamýšlené místnosti. Je jedno, zda se rozhodnete pro menší řešení či několikapatrovou zimní zahradu, v zimní zahradě značky Schüco si můžete užívat komfort bydlení na nejvyšší úrovni a profitovat mimoto z velkoryse zvětšeného obytného prostoru.

Elegantní zastřešení

zimní zahrada

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.