Plastová oknaSCHÜCO SI 82

Specifikace

Okna Schüco je znamenité řešení pro nízkoenergetické stavby. Neobyčejně výhodná energetická úspora je hlavní atributem oken. Charakterizuje se elegantním vzhledem a jedinečnou konstrukcí 3 těsnění.

Německý systém značky Schüco, 6-komorový se šířkou 82 mm s trojitým těsněním (MD) – zaručující zvýšenou energetickou úsporu, ideální pro nízkoenergetické stavebnictví, také jako řešení v pasívních budovách.
         
Kování
Německé kování Roto NT s funkčním standardem vybavení:

mikroventilace nebo postupný výklop – zaručující svobodu větrání;
blokáda kliky – zaručující bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou;
body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
         
Klika s funkcí Hoppe Secustik – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.

Těsnění
Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých oken. Systém s trojitým těsněním.
         
Patentovaný rámeček SUPER SPACER ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
        
Trojsklo s rámečkem  vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
Barva
Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety SCHÜCO.

Parametry
Dokonalý parametr Uw = 0,73 W/m2K při trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
Záruka
Okna bílá: 10 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO : 10 let! 
Unikátní vlastnosti
trojité těsnění (systém MD) – zaručující lepší tepelné,akustické parametry. Středové těsnění tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou; tepelně svařované těsnění – zaručující dokonalou těsnost a mající vliv na zlepšení tepelné a akustické ochrany celého okna.

3 tvarové verze křídla – nevídaný výběr mezi okny o šířce přes 80mm:
Sx: klasické v rovném tvaru,
Rx: originální v zaobleném tvaru,
Cx: ojedinělé v prohloubeném tvaru (novinka).

thermo_6_700x680

 

 


 

 

 

 

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.