Plastová oknaREHAU GENEO

Specifikace

Profil
Německý systém značky Rehau, 6-ti komorový profil Geneo® o šířce 86 mm s trojitým těsněním (MD) z hmoty nové generace RAU-FIPRO® na základě skleněného vlákna – zajišťuje nejvyšší energetickou úsporu, stabilitu a tuhost, ideální pro nízkoenergetické a pasívní stavebnictví.

Kování
Německé kování Roto NT s funkčním standardem vybavení:
mikroventilace nebo postupný výklop – zaručující svobodu větrání;
blokáda kliky – zaručující bezpečnost používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou;
body proti vloupání – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.
           
Klika
Klika s funkcí Secustik – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.
       
Těsnění
Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých oken.
         
Rámeček
Patentovaný rámeček   ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
         
Sklo
Trojsklo s rámečkem  vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
         
Barva

Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev REHAU
         
Parametry
Dokonalý parametr Uw = 0,70 W/m2K při trojskle Ug = 0,5 W/m2K.
         
Záruka
Okna bílá: až 15 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se  : až do 10 let!         

Unikátní vlastnosti
Ultramoderní hmota RAU-FIPRO® - o materiálové roztažnosti o 50% nižší než klasické PVC, zajišťující zvýšenou stabilitu a odolnost proti účinkům slunečního záření. U většiny konstrukcí nevyžaduje využití ocelí, která pohoršuje součinitel prostupu tepla okna;
Patentované trojité těsnění (systém MD) – zajišťující lepší tepelné, akustické parametry a menší odpor v klice při otevírání a zavírání, a tím zvýšený komfort obsluhy. Středové těsnění tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou;
Systém zesílených komor IVS – dbá na dokonalou tuhost profilu a záruku bezpečí;
 prostor KVS s dodatečným těsněním v křídle – vylučuje vznik tepelných mostů a ztrátu energie;
Systém Termomodul – mající vliv na dosažení dokonalých energeticky úsporných parametrů;
 tvar křídla: Sx: klasické s rovným tvarem.

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.