VchodovéRehau a Schüco

Specifikace

Profil
Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-ti a 6-ti komorových systémů o šířce až do 86 mm – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu, komfort a pohodu po dlouhá léta, ideální pro klasické i energeticky úsporné stavebnictví.        

Zámek
Německé kování G-U nebo Roto s funkčním standardem vybavení. Hlavní zámek s těsně uzavřenou krytkou – znemožňující dostání se do mechanismu zámku cizího tělesa, zajišťující tím jistou práci a komfort obsluhy dveří, rozvory v mnoha různých variantách uzavírání, se třemi automaticky uzavíracími se jazyky a jednou patentní vložkou – ochrana kritických míst dveří před pokusem vloupání, stačí pouze dovřít dveře, aby se automaticky uzavřely ve třech místech, dodatečně zajišťující stálé přitlačení křídla do rámu, což chrání dveře před účinky slunečního záření, se dvěma háky, které se uzavírají po otočení klíče dvěma patentními vložkami – zajišťující zvýšenou ochranu, kvalitní antikorozní povlak – zajišťující trvalost a bezvadný vzhled dveří, stříbrná barva se ideálně slaďuje s každou barevnou verzí dveří.
         
Panty
Speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péčí o detaily – vyznačuje se velmi vysokou nosností a širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší komfort a snadnost obsluhy. Nerezavějící, odolné proti stírání ložiskové čepy zaručují správnou dlouhodobou činnost dveří.
         
Klika, koule, madlo
Elegantní sady ideálně přizpůsobených klik, koulí a madel – zajišťující vzhled a způsob otevírání/zavírání dveří přizpůsobených vkusům a potřebám každého z uživatelů.
         
Práh
Hliníkový práh (nízký, vysoký) s tepelnou vložkou – vylučuje jev tepelného bodu, chrání před zbytečnou ztrátou tepla a zajišťuje jemný přechod ven.
         
Rámeček
U izolačních skel použit patentovaný rámeček   ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
         
Barva
Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev REHAU  a SCHÜCO
         
Parametry
Dokonalý parametr Ud, dokonce i méně než 0,8 W/m2K, podle použité třídy profilů a výplní nebo skla.
         
Záruka
Dveře bílé a barevné: 5 roky. 
         
 

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.