Posuvně zdvižné HSPosuvné dveře HS

Specifikace

Řešení používané námi u dveří HS umožňuje výrobu obrovských konstrukcí dovolujících zavést do interiérů větší množství světla a získat větší prostory. Přes značné rozměry zdižně-posuvné dveře HS  jsou velmi snadné v užívání. Je to možné díky využití funkčního zdvižně-posuvného systému. Náležitě přizpůsobená zesílení zajišťují nejvyšší stabilitu a trvalost.

Profil
Německý systém značky Rehau nebo Schüco o speciální stavbě – zaručující výrobu velmi velkých konstrukcí, rozšiřující bytový prostor spojený se širokým přechodem bez bariér na terasu nebo do zahrady, ideální pro klasické nebo energeticky úsporné stavebnictví.

Kování
Německé kování G-U nebo Siegenia-Aubi s funkčním standardem vybavení:
speciální zdvižně-posuvný systém – zajišťující dětinsky snadné a svobodné posouvání se i velmi těžkých a velkých křídel;
integrované prvky se třídou proti vloupání WK-2 – zaručující ochranu proti vtrhnutí zvenčí;
dokonale profilovaná štíhlá klika – zaručující minimální námahu a komfort při posouvání i velmi těžkých dveří.
         
Práh
Podlahový práh a profil s tepelnou vložkou – zajišťující nejvyšší tepelnou ochranu a komfortní přechod bez bariér.
         
Těsnění
Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.
         
Rámeček
Patentovaný rámeček   ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
         
Sklo
Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem  vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta, velmi důležité při tak velkých plochách skel o hloubce až do 53 mm.
         
Barva
Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev.
         
Parametry
Dokonalý parametr Ud = 0,87 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K pro model ENERGO+.
         
Záruka
Dveře bílé a barevné: 5 let. Trojsklo ENERGO se  : až do 10 let! 
         
Unikátní vlastnosti
nevídané architektonické řešení – stabilní konstrukce umožňuje výrobu dvoukřídlových dveří až do šířky 6 m a výšky 2,8 m;
velká plocha skla – zajišťující větší množství světla a efektivní využití slunečního záření k ohřátí místnosti;
zakryté oblasti spár se speciálními krycími rám profily a lesklý vnější povrch profilů – zajišťují šlechtěný vzhled konstrukce;
různé varianty posouvání křídel – umožňují výrobu dveří individuálně přizpůsobených

 

 

 

 

 

 

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.