Posuvně zdvižné HS SL 1600PONZIO HS SLIDING 1600

Specifikace

Zdvižně posuvné dveře nové generace je řešení, které kvůli unikátní konstrukci zajišťuje vysokou Zdvižně posuvné dveře nové generace je řešení, které kvůli unikátní konstrukci zajišťuje vysokou stabilitu a tuhost konstrukce a ergonomii používání, při zachování velmi dobrých tepelných parametrů. Navíc systém PONZIO SLIDING 1600 je plně kompatibilní s jinými systémy firmy Poznio dostupnými v nabídce EU.

Profil
Systém značky Ponzio o zvláštní konstrukci zaručující výrobu velmi velkých konstrukcí, rozšířující obytný prostor spojený s širokým přechodem na terasu nebo do zahrady, ideální pro klasické a i energeticky úsporné stavebnictví. Dodatečně speciální podskelní vyplnění zlepšují tepelné parametry konstrukce a montážní profily z XPS, zajišťují solidní a „teplé” osazení v konstrukci budovy (dodatečná varianta).
         
Kování
Systémové kování Ponzio nebo značkové německé kování Hau-Tau.
Speciální zdvižně posuvný systém – zajišťující velmi snadné (velmi komfortní obsluha) a svobodné posouvání i velmi těžkých a velkých křídel,
zajišťuje vysokou těsnost celé konstrukce po uzavření.

Těsnění
Speciální labyrintní konstrukce (spojení kartáčků a těsnění EPDM) a polodrážkového těsnění zajišťuje vysokou tepelnou izolačnost a těsnost nevídanou u jiných systémů (rovněž PVC).
         
Práh
Podlahový práh, který je součástí profilu rámu zajišťující vysokou tepelnou ochranu a komfortní přechod bez bariér (možnost zapuštění prahu do podlahy).
         
Sklo
Izolační dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem  vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což způsobuje netěsnost) při použítí materiálu Hot-Melt – zajišťující vysokou těsnost izolačního skla a zachování vlastnosti skla po dlouhá léta. Možnost použití izolačních skel o šířce do 48 mm.
         
Rámeček
Patentovaný rámeček  z polymerické hmoty zajišťující o 15% více tepla, do 2dB redukuje hluk, do 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, do 20 let prodlužuje životnost skla.
         
Barva
Standard: bílá (přibližně RAL 9016). Plná paleta barev RAL (jednobarva nebo v verzi bikolor (vnější a vnitřní strana v jiné barvě) (povlak s certifikátem Qualicoat 2012) lakování na dřevodekor (novinka) termotransferová technologie zajišťující vysokou pevnost a odolnost proti mechanickým poškozením.
         
Parametry
Dokonalý parametr Uw = 1,3 W/m2K (verze SL1600+) s trojsklem Ug = 0,5 W/m2K.
         
Záruka
Dveře: 3 roky. 
         
Unikátní vlastnosti
neobvyklé architektonické řešení – stabilní konstrukce umožňuje výrobu dvoukřídlových dveří do šířky 6 m a výšky 2,8 m.


Velká plocha skel – zajišťující větší množství světla a efektivní využití slunečního záření důležitého při ohřátí místnosti.
Velmi dobré tepelné parametry profilu (Uf ≥1,9 W/m2*K) – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu systému.


Plná kompatibilita s jinými systémy Ponzio, možnost výrobení oken a dveří pro celou budovu.


Vysoká kvalita vnějších povrchů – práškové natírání polyesterovými barvami dle požadavků značky Qualicoat.
Unikátní šířka křídla (86 mm) – zajišťující vysokou stabilitu a tuhost konstrukce, a také velmi dobré tepelně izolační parametry okna.


Speciálně navržená konstrukce „labyritu” mezi křídly a polodrážkové těsnění zajišťující nevídanou u jiných systémů těsnost konstrukce.


Široká nabídka kování, široké spektrum použití přizpůsobené potřebám každého z uživatelů.


Izolační skla o tloušťce až do 48 mm – ve spojení s velmi výhodnými parametry profilu zajišťují vysokou redukci nákladů na topení, snižení úrovně hluku a všechny jiné možnosti požadované uživatelem.


Různé varianty otevírání křídel, umožňují výrobu dveří individuálně přizpůsobených místností a potřebám zákazníka.


 

 

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.