Hliníkové dveře

Vchodové

Vchodové

Posuvně zdvižné HS SL 1600

Posuvně zdvižné HS SL 1600

Protipožární

Protipožární

Hliníkové dveře

Hliník má mnoho výhod, které my dokážeme dobře využít. Díky tomu naše dveře se vyzkoušely už v tisících budovách. Zákazníci už dlouhá léta vybírají výrobek, na které se můžou spolehnout  a zajistit si nejvyšší komfort a bezpečnost.

Proč AL dveře?

AL dveře PONZIO je dnes synonymum vysoké kvality a trvalosti. Konstrukce vyrobené z hliníku se doporučují jako výrobky neobvykle solidní a odolné vůči nepříznivým podmínkám. Používají se při výrobě lehkých obvodových plášťů, zimních zahrad, prostorových konstrukcí a také oken a dveří. Vybavené kvalitním kováním a zámky zajišťují komfort užívání po dlouhá léta. Naše hliníkové systémy a jejich různorodá řešení je záruka splněných očekávání každého zákazníka.

Značkové profily prokázány po desetiletí.

Vysoká kvalita vnějších povrchů zajišťující dlouholetou trvalost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním mechanickým podmínkám.

Bezpečný s tandard výbavy (zámky, vložky, funkční skla) spojeny s komfortem užívání (kliky, koule, madla, samozavírače).

Inovativní skla s jedinečnými užitkovými vlastnostmi 

Užitkové funkce přizpůsobené potřebám zákazníka, dostupné systémy: zimní, teplé, posuvné, harmoniky, protipožární, fasádové.

Široký výběr barev z palety RAL, také lakovaných v barvě dřeva.

Úspěšně využívané na vnitřních a vnějších výstavbách, zimních zahradách, fasádových konstrukcích