Plastová oknaGEALAN S 9000

Specifikace

Nový GEALAN systém S 9000 - jako kombisystém s konstrukční hloubkou 82,5 mm - sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.

Moderní geometrie středového těsnění

Flexibilní středové těsnění v drážce rámu výrazně přispívá ke zlepšení tepelné izolace. Navíc chrání kování před vniknutím vlhkosti, a tím pozitivně ovlivňuje otevírání, obzvláště při nízkých venkovních teplotách.

Vhodné pro trojskla do tloušťky 54 mm
Úzká pohledová šířka a designové 15° zkosení.
Inteligentní koncept těsnění se třemi kontinuálními těsnícími rovinami.
Optimalizováno pro použití technologie STV®, aby bylo možno sklo a přesah křídla slepit za sucha.
Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace díky 6 komorám a velké konstrukční hloubce v rámu a křídle.

Optimální tepelná izolace

Vyvinutí systému s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cíleného vývoje. Úspěch nám dává za pravdu. Četné výpočty prokázaly vynikající tepelně izolační hodnoty. Od začátku bylo cílem vývoje dosáhnout tepelně izolační hodnoty Uf - 0,92 W/m²K při standardní kombinaci s ocelí, a tím i využitelnosti v pasivních domech. To se podařilo kombinací všech inovativních detailů v koncepci systému.

Tajemství spočívá v detailu

Systém S 9000 disponuje inteligentní koncepcí těsnění se třemi kontinuálními těsnícími rovinami. Kvůli zlepšení tepelné izolace je křídlo už z výroby navíc vybaveno těsněním v drážce křídla. Vysoká hloubka vsazeného skla s mírou zapuštění 26 mm zajišťuje zlepšenou tepelnou izolaci.

Profil s 6 komorami v rámu a křídle
Ocelová výztuha v rámu a křídle
3 kontinuální těsnící roviny
Vysoká hloubka vsazeného skla s mírou zapuštění 26 mm

Četné fóliové dekory, které překvapí svou přirozeností

Pro všechny, kteří si zakládají na přirozeném vzhledu, aniž by se chtěli vzdát předností moderních okenních systémů, existují plastová okna s dekorem dřeva. To je ta správná volba. Je jedno, zda pro renovaci staršího domu nebo pro plánovanou novostavbu, okna GEALAN s dekorem dřeva přesvědčí v optickém i funkčním ohledu. Doporučují se jak coby klasický stylový element při renovaci starých domů, tak i při dotváření rázu krajiny. Okna s dekorem mají všechny pozitivní vlastnosti moderních plastových oken a zároveň dekorativní vzhled dřeva.

Přehled předností oken vhodných pro pasivní dům

Vynikající tepelná izolace přispívá ke zlepšení energetické efektivity.
Vysoká míra pohody zvyšuje kvalitu bydlení.
Testy vhodnosti použití poskytují jistotu dlouhotrvající funkčnosti okna.
Investice do oken vhodných pro pasivní dům se amortizuje ve velmi krátké době na základě potenciálu oken šetřit energie. 

S 9000

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.