Dveře

PROČ PVC DVEŘE OD NÁS?

Dobré dveře jsou vizitka každého domu, ale také záruka bezpečí. REHAU, GEALAN nebo SCHÜCO to je výrobce dveří PVC a dveří ze skleněného vlákna, které se vyznačují pokročilým technologickým řešením. Velký výběr hotových modelů a bohatý design působí, že naší zákazníci se můžou těšit komfortu užívání a harmonii tvarů a barev.

V naší nabídce najdete zároveň plastové dveře i ze skleněného vlákna. V tom druhém případě využíváme moderní a neobvykle trvalé hmoty RAU-FIPRO®.

Moderní dveře vyžadují velkou stabilitu a pevnost. Naše výrobky vybavené speciálními tvarovými ocelemi mají také zesílené rohy. 
     
Zajišťujíce nejvyšší komfort užívání nezapomínáme na otázku bezpečí. Naše výrobky vybavené pohodlnými klikami, koulemi, madly a dodatečným příslušenstvím, jejichž životnost se odhaduje na tisíce cyklů. Vysoký standard bezpečí zajišťují vhodně zvolené zámky a vložky.
     
Nemáme rádi bariéry, stejně jako nepotřebné kompromisy. V naší nabídce najdete stabilní prahové profily s různými výškami, které nejen zaručují svobodu přechodu, ale také dovolují udržet doma teplo.
     
Nabízíme bohatou paletu hotových modelů od klasických přes moderní a exkluzívní. To však není všechno! Zákazníci, kteří mají vlastní nápad na dveře, si mohou u nás objednat výrobky o libovolných rozměrech a atypických tvarech.
     
Postarali jsme se o komplexní nabídku, ale také o bohatý design. Díky tomu zákazníci, kteří si vybírají naše dveře, se těší na harmonii tvarů a barev.
     
Potřeby a finanční možnosti zákazníků jsou různé. Dokonale tomu rozumíme! U nás najdete modely pro každého zákazníka.

PROČ AL DVEŘE OD NÁS?

PONZIO je dnes synonymum vysoké kvality a trvalosti. Konstrukce vyrobené z hliníku se doporučují jako výrobky neobvykle solidní a odolné vůči nepříznivým podmínkám. Používají se při výrobě lehkých obvodových plášťů, zimních zahrad, prostorových konstrukcí a také oken a dveří. Vybavené kvalitním kováním a zámky zajišťují komfort užívání po dlouhá léta. Naše hliníkové systémy a jejich různorodá řešení je záruka splněných očekávání každého zákazníka.

Značkové profily prokázány po desetiletí.

Vysoká kvalita vnějších povrchů zajišťující dlouholetou trvalost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním mechanickým podmínkám.

Bezpečný s tandard výbavy (zámky, vložky, funkční skla) spojeny s komfortem užívání (kliky, koule, madla, samozavírače).

Inovativní skla s jedinečnými užitkovými vlastnostmi 

Užitkové funkce přizpůsobené potřebám zákazníka, dostupné systémy: zimní, teplé, posuvné, harmoniky, protipožární, fasádové.

Široký výběr barev z palety RAL, také lakovaných v barvě dřeva.

Úspěšně využívané na vnitřních a vnějších výstavbách, zimních zahradách, fasádových konstrukcích