Dveře doplňky

Hliníkové dveře

Hliník má mnoho výhod, které my dokážeme dobře využít. Díky tomu naše dveře se vyzkoušely už v tisících budovách. Zákazníci už dlouhá léta vybírají výrobek, na které se můžou spolehnout  a zajistit si nejvyšší komfort a bezpečnost.

Proč AL dveře?

AL dveře PONZIO je dnes synonymum vysoké kvality a trvalosti. Konstrukce vyrobené z hliníku se doporučují jako výrobky neobvykle solidní a odolné vůči nepříznivým podmínkám. Používají se při výrobě lehkých obvodových plášťů, zimních zahrad, prostorových konstrukcí a také oken a dveří. Vybavené kvalitním kováním a zámky zajišťují komfort užívání po dlouhá léta. Naše hliníkové systémy a jejich různorodá řešení je záruka splněných očekávání každého zákazníka.

Značkové profily prokázány po desetiletí.

Vysoká kvalita vnějších povrchů zajišťující dlouholetou trvalost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním mechanickým podmínkám.

Bezpečný s tandard výbavy (zámky, vložky, funkční skla) spojeny s komfortem užívání (kliky, koule, madla, samozavírače).

Inovativní skla s jedinečnými užitkovými vlastnostmi 

Užitkové funkce přizpůsobené potřebám zákazníka, dostupné systémy: zimní, teplé, posuvné, harmoniky, protipožární, fasádové.

Široký výběr barev z palety RAL, také lakovaných v barvě dřeva.

Úspěšně využívané na vnitřních a vnějších výstavbách, zimních zahradách, fasádových konstrukcích