TerasovéBezpečné a pohodlné

Specifikace

Terasové dveře spojují v sobě funkce klasických balkonových dveří s vchodovými dveřmi, díky využití profilů se zvětšenou šířkou a tuhostí. Použité u nich kování s klikou z obou stran a hliníkový práh s tepelnou vložkou usnadňují svobodný přechod z bytu na terasu nebo do zahrady.

Profil
Německý systém značky Rehau, Schüco a Gealan bohatý výběr 5-ti a 6-ti komorových systémů se zvětšenou šířkou – zajišťující zvýšenou energetickou úsporu a tuhost konstrukcí a také možnost využít speciálního standardu kování, ideální pro klasické nebo energeticky úsporné stavby.

Kování
Německé kování Roto s funkčním standardem vybavení:
s body proti vloupání a zámkem s klíčem blokujícím kliku – zajišťující komfort obsluhy a vysoký stupeň bezpečnosti;
speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péči o detaily – vyznačuje se širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší komfort a snadnost obsluhy.

Práh
Hliníkový práh (nízký nebo vysoký) s tepelnou vložkou – usnadňující volný přechod dveřmi a zajišťující ochranu před ztrátou tepla.
         
Klika 
Speciální klika z obou stran dveří – zajišťující komfortní obsluhu dveří z vnitřní a z vnější strany.
         
Těsnění
Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.
         
Rámeček
Patentovaný rámeček   ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.
         
Sklo
Dvojsklo nebo trojsklo s rámečkem  vyrobené v nejnovější technologii spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu Hot-Melt – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.
         
Barva
Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou.
         
Parametry
Velmi dobrý parametr Ud = 0,84 W/m2K při trojskle Ug = 0,6 W/m2K pro model ENERGO+.
         
Záruka
Dveře bílé a barevné: 5 let. Trojsklo ENERGO se  : až do 10 let!

Unikátní řešení
spojení klasických balkonových dveří s komfortem a funkcemi přechodu bez bariér – optimální řešení východu na zahradu nebo terasu;
klika s patentní vložkou – umožňující komfortní obsluhu a zavření dveří klíčem;
různé směry otevírání – poskytující možnost výběru dveří otvíravých ven nebo dovnitř místnosti.

 

 

   

Okna se nevybírají a nekupují každý den. V ideálním případě by to měla být investice na celý život. V očekávaném komfortu, energetické úspory a moderního designu, okna Rehau nabízejí úspěšné spojení dobrých parametrů a atraktivní ceny. Každé okno Rehau je ve standardu vybaveno inovativní technologií SuperSpacer, čímž svým spotřebitelům zaručuje nejvyšší užitkové parametry.